Három kategóriában már harmadszor szerváltak

2011-09-14 10:55:00
Harmadszor rendezte meg az Esztergomi Asztalitenisz SE az Esztergomi Nyílt Asztalitenisz versenyét múlt vasárnap a Babits iskolában. A megmérettetés igazolt kategóriáját Kasza Endre nyerte meg, a hobbi résztvevők között Várvölgyi Béla lett a legjobb, míg az összevont párosok közt Illés Roland és Szakál Béla.

Ötven induló küzdött a harmadik Esztergomi Nyílt Asztalitenisz versenyen múlt vasárnap a Babits iskola tornatermében, ahol az EASE három kategóriában hirdette meg a tornát. Az igazolt versenyzők között a házigazda egyesület tagja, Kasza Endre vívta ki magának a végső győzelmet, legyőzve Illés Rolandot, a Tatabányai ASE versenyzőjét. A harmadik helyen a szintén esztergomi pingpongos, Bárkány Tamás illetve a KSI sportolója Szőnyi Petra végzett.

 

 

A hobbi kategóriában Várvölgyi Béla szerezte meg az első helyet, Hajnal G Mátyás a második lett, Senkál Lajos és Kalmár Csaba előtt a harmadik helyen. Az összevont páros kategóriában a tatabányaiak legyőzhetetlennek bizonyultak, így Illés Roland és Szakál Béla nyerte meg a versenyt. A második a KSI két sporotlója, Ilosvai Brigitta és Szőnyi Petra lett, míg a bronzérmes a tokodi Váli Zsolt és a nyergesújfalui Tóth Pál alkotta kettős, valamint a Széchenyi Egyetem SE tagja Saláta Viktor illetve Vác színeiben Makovics Péter. A helyezetteket a szervezők a Suzuki által felajánlott ajándékcsomagokkal jutalmazták.

 

lvp
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkeznie

Hozzászólások

Nincs hozzászólás.
Ön milyen turistaszezonra számít Esztergomban?


hét képe

Nincs kép