Katusnak sincs szerencséje
A Zuschlag-ügy egyik gyanúsítottjának – hasonlóan magához a fő érintetthez – nincs szerencséje. Katus Ferenc előzetes letartóztatását ugyanis szintén meghosszabbította a bíróság, így ő sem töltheti otthon a karácsonyt. |
Aláírásgyűjtés: indul a második kör Petíció formájában gyűjti tovább a Fidesz az aláírásokat, abban a három kérdésben, amelyet népszavazásra bocsáthat az ellenzéki párt. a vizitdíj, kórházi napidíj és tandíj ügyében már leadták a szükséges mennyiségű szignót, de a jövő héten induló második körben is ez ügyben gyűjtik majd az aláírásokat. Erről Navracsics Tibor, a Fidesz frakcióvezetője beszélt, mint mondta, azt is dokumentálni kell, hogy valós támogatással bír a kezdeményezés. Közben Orbán Viktor, a párt elnöke egy rádióinterjúban arról beszélt, hogy nem tudnának nagykoalíciót alkotni az MSZP-vel, mert programjaiknak nincs közös pontja. Azt is hangsúlyozta: „keresni kell az alkotmányos lehetőségeket arra, hogy az emberek kiharcolhassanak egy előre hozott választást”. Együtt karácsonyozik Katus Zushlaggal Miután korábban arról döntött a bíróság, hogy hatvan nappal meghosszabbítja Zuschlag János előzetes letartóztatását, biztossá vált, hogy a csalással gyanúsított politikus a rácsok mögött tölti a karácsonyt. Most kiderült, hogy nem lesz egyedül ezzel a problémával, ugyanis három hónappal, február 4-ig meghosszabbította Katus Ferenc - a Zuschlag-ügy egyik gyanúsítottjának - előzetes letartóztatását a Csongrád Megyei Bíróság. Öten érkeznek haza A hétfői ausztriai buszbaleset még kórházban lévő nyolc magyar sérültje közül öten hazatérhetnek a szerdai napon mentőautóval, három súlyos sérültet azonban még az osztrák orvosok néhány napig megfigyelés alatt tartják, és valószínűleg csak a jövő héten engedik őket haza. Felére csökkentik a gázárkompenzációt? Pelczné Gáll Ildikó szerint két év alatt ötven százalékkal csökkenti a kormány a gázárkompenzációra fordítható összeget, ráadásul a támogatást jövőre újra igényelniük kell a rászorulóknak. A Fidesz alelnöke szerint 2006-ban mintegy 150-160 milliárdot szánt a kabinet gázárkompenzációra, 2007-ben ez az összeg 112 milliárdra csökkent, jövőre pedig mindössze 82 milliárd forint áll rendelkezésre erre a célra. |
Hozzászólások
- > Kötelező a síkosságmentesítés – közlemény
- > Csak esztergomi járás legyen
- > Hajléktalant mentettek az esztergomi rendőrök – járhatók az utak
- > A bátorság első vonala – véradás és emlékezés a hősökre
- > Szemezgetett művészet
- > Hat vb-arany Esztergomba és Sárisápra
- > A tél káprázata (fotógaléria+videó)
- > Judo: Soha rosszabb évkezdést Leányvárnak
- > Balassi nap a Várban
- > Rákellenes Világnap – A szűrés életet menthet
-
zooe @
Közéleti kronológia: Esztergom egy éve
Bár nem mindenki gondol feltétlenül csak az egyikre és vagy a másikra, erről max. két ember jutha...
-
lacka55 @
Közéleti kronológia: Esztergom egy éve
@frenki-farki-pataki: "Szerintem, minden esztergomi, egy ugyan arra a személyre gondol" Sokan, ...
-
Frenki3 @
Közéleti kronológia: Esztergom egy éve
Jobb lett volna címnek, A "személyi kultusz kialakulása, a XXI. századi Esztergomban" . "A személ...
-
Frenki3 @
Esztergom: pénz még csak akad, alpolgármester nem
Feri, és Gábor, vajon melyik adjon alpogármestert Eszetrgomnak?? http://mno.hu/?block=mno_video_p...
-
csabi @
Vádemelés Tétényi Éva önkéntesei ellen – Fidesz közlemény
Le vagy maradva fiúka! Az ügyészség emelt vádat bűncselekmény miatt.
-
lacka55 @
Vádemelés Tétényi Éva önkéntesei ellen – Fidesz közlemény
Ismét nevetséges vádakat hoznak fel a fiúkák ! Esetleg azt is bizonyítják, hogy a megszerzett ada...
-
csabi @
Vádemelés Tétényi Éva önkéntesei ellen – Fidesz közlemény
Szerintem Cserép intelligens, okos ember. Nem küldene amatőröket egy ilyen feladatra. Véleményem...
-
Frenki3 @
Vádemelés Tétényi Éva önkéntesei ellen – Fidesz közlemény
@ csabi: Az egyikük mindíg is "agyagedénynek" dolgozott, igaz mostanában már hivatalosan is neki...
-
csabi @
Vádemelés Tétényi Éva önkéntesei ellen – Fidesz közlemény
Attól tartok, nem az önkéntesek, vagy a szerény képességű sajtós az legnagyobb gazember ebben az...
-
Varga Tibor @
Vádemelés Tétényi Éva önkéntesei ellen – Fidesz közlemény
Megilleti persze az ártatlanság vélelme. De mindenki tudja, hogy ő adta meg a jelszavát! Vagy a "...
hét képe


A Zuschlag-ügy egyik gyanúsítottjának – hasonlóan magához a fő érintetthez – nincs szerencséje. Katus Ferenc előzetes letartóztatását ugyanis szintén meghosszabbította a bíróság, így ő sem töltheti otthon a karácsonyt.
Petíció formájában gyűjti tovább a Fidesz az aláírásokat, abban a három kérdésben, amelyet népszavazásra bocsáthat az ellenzéki párt. a vizitdíj, kórházi napidíj és tandíj ügyében már leadták a szükséges mennyiségű szignót, de a jövő héten induló második körben is ez ügyben gyűjtik majd az aláírásokat. Erről Navracsics Tibor, a Fidesz frakcióvezetője beszélt, mint mondta, azt is dokumentálni kell, hogy valós támogatással bír a kezdeményezés. Közben Orbán Viktor, a párt elnöke egy rádióinterjúban arról beszélt, hogy nem tudnának nagykoalíciót alkotni az MSZP-vel, mert programjaiknak nincs közös pontja. Azt is hangsúlyozta: „keresni kell az alkotmányos lehetőségeket arra, hogy az emberek kiharcolhassanak egy előre hozott választást”.
Pelczné Gáll Ildikó szerint két év alatt ötven százalékkal csökkenti a kormány a gázárkompenzációra fordítható összeget, ráadásul a támogatást jövőre újra igényelniük kell a rászorulóknak. A Fidesz alelnöke szerint 2006-ban mintegy 150-160 milliárdot szánt a kabinet gázárkompenzációra, 2007-ben ez az összeg 112 milliárdra csökkent, jövőre pedig mindössze 82 milliárd forint áll rendelkezésre erre a célra.








